Panele Dunes 3D sprawią, że Twoje mieszkanie zachwyci każdego!

Wszyscy chcielibyśmy aby nasze mieszkanie było wyjątkowe i zachwycało każdego kto do niego wejdzie. Często jednak sami nie wiemy jak tego dokonać, brakuje nam czasu na skomplikowane aranżacje lub mamy ograniczony budżet. Jednak istnieje prosty i szybki sposób, aby całkowicie odmienić Twoje wnętrza, który nie wymaga również dużych nakładów. To dekoracyjne panele ścienne Dunes 3D, które są łatwe w obsłudze i na dodatek niesamowicie efektowne!

Najnowsze trendy

Panele ścienne 3D to aktualnie jeden z największych trendów tego roku w projektowaniu wnętrz. Ich różnorodne kształty geometryczne, trójwymiarowy efekt i możliwość stworzenia niezliczonej ilości aranżacji sprawiają, że istotnie wyróżniają się one na tle pozostałych rozwiązań dekoracyjnych. Oryginalny wygląd paneli Dunes 3D oparty jest na asymetrycznych kształtach, które po połączeniu w jedną całość tworzą intrygujące trójwymiarowe kompozycje. Za ich pomocą całkowicie odmienisz swoje wnętrza, nadając im nie tylko oryginalny i nowoczesny wygląd, ale też optycznie powiększysz małe pomieszczenia lub uporządkujesz większe przestrzenie. Dekoracyjne panele 3D to zupełnie nowe możliwości w aranżacji. Do tej pory najczęściej były one wykorzystywane w miejscach takich jak hotele, biura, recepcje czy restauracje. Jednak dzisiaj, kiedy poszukujemy nowych i nietuzinkowych rozwiązań, coraz częściej pojawiają się również w naszych domach i mieszkaniach.

Możliwości stworzenia aranżacji za pomocą paneli Dunes 3D jest bardzo dużo. Możesz udekorować nimi całą ścianę lub tylko jej fragment, układając panele pionowo albo poziomo. Wybór koloru również należy do Ciebie – możesz zamówić je w wybranym kolorze, a także w każdej chwili pomalować je samodzielnie za pomocą dowolnej farby. Nie musisz więc martwić się, że przy zmianie kolorystyki innych elementów aranżacji, Twoje panele przestaną pasować do wystroju.

Łatwo, szybko i bezpiecznie

Panele dekoracyjne Dunes 3D wykonane są z wysokiej jakości gipsu, który jest zupełnie nietoksyczny i bezpieczny dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Możesz też wykończyć nimi ścianę nawet w pobliżu kominka, ponieważ są całkowicie niepalne. Inną zaletą paneli dekoracyjnych 3D jest szybkość montażu – są one ze sobą sklejane, a następnie szlifowane aż do momentu, w którym powierzchnie będą ze sobą idealnie scalone. Aby przymocować je do ściany potrzeba jedynie odpowiedniego kleju oraz podstawowych narzędzi. Proces ten trwa więc znacznie krócej niż przy tradycyjnych sposobach wykończenia ścian. Ponadto, ich stosunkowo niewielka waga dodatkowo ułatwia montaż.

Dodatkowe oświetlenie

Decydując się na wykorzystanie paneli ściennych 3D warto pamiętać o możliwości ich specjalnego oświetlenia. Jeśli odpowiednio je dobierzemy, możemy nie tylko uwydatnić trójwymiarowy efekt, ale także wprowadzić ścianę w subtelny ruch. Ponadto, w zależności od rodzaju oświetlenia – nasza dekoracja może stać się delikatniejszym elementem tła lub zostać dodatkowo wyeksponowana. Wówczas z pewnością nie pozostanie niezauważona.

Panele dekoracyjne Dunes 3D to doskonały sposób na nadanie naszemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Ich różnorodne formy i kształty zaintrygują każdego, a Ty w końcu poczujesz, że Twoje mieszkanie urządzone jest w nowoczesnym stylu i w zgodzie z aktualnymi trendami.

Za cenne wskazówki dziękujemy portalowi Panele-Scienne-Dunes.com.pl .