Znajdź własny kawałek Poznania

Jeśli szukasz nowego mieszkania w Poznaniu, zrób to z głową. Miasto jest duże, a jego zakątki naprawdę piękne i warto wybrać nowoczesne budynki położone w pobliżu terenów zielonych. Dobrym przykładem mogą być osiedla Moja Malta oraz Park Tumski.

Cztery kąty nad jeziorem

Pierwsza z wspomnianych lokalizacji jest naprawdę wyjątkowa – i to zarówno dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia, jak i dla zwolenników błogiego wypoczynku. Znajdujące się w pobliżu ścieżki rowerowe sprzyjają osobom poruszającym się po mieście rowerem, a okoliczne tereny zielone idealnie nadają się do wieczornych spacerów. Niebagatelnym plusem jest także znajdujące się tuż obok Jezioro Maltańskie.

Co istotne, okolica jest doskonale skomunikowana i bez problemu można błyskawicznie dojechać do centrum miasta – zarówno własnym samochodem, jak i liniami autobusowymi lub tramwajowymi.

Same mieszkania na Mojej Malcie są dostosowane do potrzeb praktycznie każdego. Można tu znaleźć zarówno ustawne kawalerki, jak i duże, nawet osiemdziesięciometrowe, lokale, idealne dla rodzin z dwojgiem lub trojgiem dzieci.

Sporym atutem jest dostęp do podziemnego garażu, dzięki któremu mieszkańcy mogą zapomnieć o problemach z odśnieżaniem, czy przegrzanym wnętrzem pojazdu. Atutem są także estetyczne klatki, wyłożone gresem i wyposażone w oświetlenie reagujące na czujnik ruchu.

Same mieszkania natomiast zaprojektowano w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Jednocześnie jest tez możliwość pozyskania lokalu z dużym balkonem lub tarasem, na którym można odpoczywać w weekendowe popołudnie.

Mieszkanie w kameralnej okolicy

Warto rozważyć tez drugą z wymienionych lokalizacji, a więc Park Tumski. To miejsce idealne dla osób, które cenią komfort i spokój. Strzeżone, doskonale oświetlone osiedle zapewnia poczucie bezpieczeństwa, zaś same lokale zostały zaprojektowane z myślą o osobach, którym zależy na poczuciu swobody.

Mieszkańcy mają do swej dyspozycji ustawne balkony, podziemny parking, a także boksy rowerowe. Klatki schodowe zostały wyposażone w wideodomofony, a ściany zewnętrzne zostały doskonale ocieplone.

Warto zapoznać się z dokładniejszym opisem wspomnianych mieszkań w Poznaniu – zarówno Mojej Malty, jak i Parku Tumskiego. Bliższe informacje znajdziesz na www.sgi.pl.

//