Barroco I perła wśród butików

W samym centrum Poznania pośród pięknych zabytków, na ulicy odrestaurowanych kamienic w butiku Barroco I spotykają się światowe i włoskie marki. To miejsce stworzone z połączenia zainteresowań i dotychczasowego doświadczenia w świecie mody osób, pasjonujących się włoskim stylem i elegancją oraz tańcem tango.

Szerokie spektrum wzornictwa, estetyki i design-u topowych projektantów i producentów zaskoczy każdego klienta. Butik przy ul. Św. Marcin 16 oferuje starannie wyselekcjonowaną odzież, obuwie i akcesoria.

– Nasza oferta skierowana jest zarówno do pań jak i panów. Butik powstał z myślą o klientach wymagających, ceniących wysoką jakość zarówno kupowanych rzeczy jak i obsługi. To miejsce dla osób chcących zachować swój indywidualny charakter i styl. Za sprawą szerokiej oferty można także odnaleźć swój nowy kierunek mody i wizerunek. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną, przyjazną obsługę oraz porady stylistyczne. Dbamy o dobry kontakt z klientem – mówi Ewa Nuckowska, specjalista ds. sprzedaży.

Barroco I to marka, która zaistniała na początku 2016 roku jako realizacja marzeń o tworzeniu własnych autorskich kolekcji mody damskiej.

– Nasze sukienki, spódnice oraz barwne topy do tańca, zwłaszcza tanga argentyńskiego, powstają z projektów zawodowej tancerki Barbary Wacławik. Tango jest w nas i dzielimy się nim poprzez Barroco I. Szyjemy wyłącznie z tkanin najwyższej jakości, a powstałe produkty wychodzą w limitowanych edycjach. Wyróżniamy się stylem oraz świeżością na rynku, o czym przekonują nas nasze klientki – dodaje Krzysztof Sobala, właściciel butiku Barroco.

Połączenie włoskiego stylu, tańca i polskiej jakości owocuje niepowtarzalnymi kreacjami. Tworzona przez Barroco I moda odnajduje się poza salą taneczną także w życiu codziennym i w pracy.    Z kolekcją klienci mogą zapoznać się w sklepie stacjonarnym w Poznaniu, na ul. Św. Marcin 16 oraz w butiku on-line na www.barroco.pl.