Masz ostatnią szansę na zdobycie biletów na galę konkursu Wieniawskiego. Sprzedaż ruszy 1,5 h przed wydarzeniem

Zarówno preselekcje, jak i sprzedaż biletów na wszystkie przesłuchania i koncert XV Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego ruszyły parę miesięcy temu. Po kwalifikacjach w czterech lokalizacjach i na trzech kontynentach – Toronto w Ameryce Północnej, Interlaken i Lusławicach w Europie i Tokio w Azji – kilkudziesięciu kandydatów przyjechało do Poznania na I etap konkursu, […]

Zarówno preselekcje, jak i sprzedaż biletów na wszystkie przesłuchania i koncert XV Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego ruszyły parę miesięcy temu. Po kwalifikacjach w czterech lokalizacjach i na trzech kontynentach – Toronto w Ameryce Północnej, Interlaken i Lusławicach w Europie i Tokio w Azji – kilkudziesięciu kandydatów przyjechało do Poznania na I etap konkursu, rozpoczęty 9 października.

20, 21 i 22 października najlepszych czeka już IV etap zmagań, a kolejnego dnia gala oraz koncert laureatów. Chociaż bilety zostały już wyprzedane, wejściówkę w cenie 80 zł można zdobyć 23 października od godz. 17.30. To sporo mniej niż musieli zapłacić posiadacze biletów z poprzedniej puli (300 zł za miejsca w rzędach 1-14 na środkowym balkonie oraz 200 zł za rzędy 15-24 na bocznym balkonach), organizatorzy ostrzegają jednak, że wejściówki kupione w niedzielę najprawdopodobniej gwarantują miejsca jedynie stojące.

Bilety będą dostępne w kasie biletowej w Auli UAM, po prawej stronie od wejścia do budynku.