Zbiórka na portalu Polak Potrafi na wydanie płyty „Opowieści zimowe”

Na ostateczne wydanie krążka potrzebnych jest 12 000 zł. Wspierając ten cel, można wybrać jeden spośród 21 pakietów nagród, a w nich m.in.: singiel w wersji cyfrowej, płytę CD z autografem Edyty Krzemień, spotkanie z Artystką, indywidualne zdjęcie ze Św. Mikołajem z Rovaniemi, zaproszenie do Instytutu Fit&SPA czy upominki od firm YES, SOLAR, NOTI oraz Bilety24. Patronat nad płytą objęli Konsul Honorowy Finlandii w Poznaniu oraz Święty Mikołaj z Rovaniemi, co sprawia, […]

Na ostateczne wydanie krążka potrzebnych jest 12 000 zł. Wspierając ten cel, można wybrać jeden spośród 21 pakietów nagród, a w nich m.in.: singiel w wersji cyfrowej, płytę CD z autografem Edyty Krzemień, spotkanie z Artystką, indywidualne zdjęcie ze Św. Mikołajem z Rovaniemi, zaproszenie do Instytutu Fit&SPA czy upominki od firm YES, SOLAR, NOTI oraz Bilety24.

Patronat nad płytą objęli Konsul Honorowy Finlandii w Poznaniu oraz Święty Mikołaj z Rovaniemi, co sprawia, że będzie ona unikatem w Polsce. Dzięki wsparciu widzów w 2015 roku udało się wydać w ten sam sposób długo oczekiwaną płytę z musicalu „Jekyll&Hyde”. Ponownie bardzo liczymy na wsparcie akcji przez fanów. Zbiórka pieniędzy na portalu Polak Potrafi potrwa do 16 listopada. Premiera płyty zaplanowana jest na 26 listopada.

Link do projektu:

https://polakpotrafi.pl/projekt/opowiesci-zimowe-plyta?utm_source=projects