Billy Talent rozgrzeje Poznań już w poniedziałek!

Kanadyjska grupa Billy Talent już w poniedziałek, 12 grudnia zagości w Poznaniu. Bilety na koncert w CK Zamek są już prawie całkowicie wyprzedane. Zespół z pewnością rozgrzeje poznańską publiczność w chłodny grudniowy wieczór.

Mimo, że zespół powstał w 1993 roku, to przełom w jego historii nastąpił 10 lat późnej. Wtedy to krążek „Billy Talent I” zyskał status potrójnej platyny w Kanadzie, a zespół zdobył wiele prestiżowych nagród. Jednak największy sukces na skalę międzynarodową przyniósł kanadyjczykom 2006 rok, gdy na rynku ukazał się album “Billy Talent II”. Muzycy na stale przebili się do grona gwiazd punk-rocka koncertując na całym świecie, sprzedając płyty w milionowych nakładach, zdobywając nagrody w międzyanrodowych konkursach i królując na szczytach list przebojów.

W obecnej trasie zespół promuje swój najnowszy album – “Afraid of Heights”, który został wydany 29 lipca tego roku. Na poznańskim koncercie, poza nowymi utworami, z pewnością nie zabraknie jednak starszych hitów, takich jak “Fallen Leaves” “Red Flag” “Devil on my shoulder” czy “Surrender”.

Przed główną gwiazdą wieczoru wystąpią The Dirty Nil oraz Monster Truck.

Koncert odbędzie się 12 grudnia w CK Zamek w Poznaniu.

Rozpiska czasowa:
19.00 – otwarcie drzwi
19.20 – The Dirty Nil
20.05 – Monster Truck
21.20 – Billy Talent