Karty wstępu dla publiczności na proces Adama Z.

Proces Adama Z. w sprawie Ewy Tylman wzbudza takie zainteresowanie, że Sąd Okręgowy w Poznaniu zdecydował o wprowadzeniu kart wstępu dla publiczności. Rozprawę będzie mogło obejrzeć 109 osób.

Decyzję o wprowadzeniu kart wstępu podjęto ze względów organizacyjno-technicznych. Sąd spodziewa się, że może pojawić się wiele osób, które chciałyby uczestniczyć w procesie. Karty wydawane będą na dwie pierwsze rozprawy – 3 stycznia 2017 roku oraz 17 stycznia 2017 roku. Obie odbędą się w sali rozpraw nr 100 w budynku Sądu na Al. Marcinkowskiego 32.

Po karty wstępu dla publiczności należy zgłosić się osobiście – nie ma możliwości rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

Karty na pierwszą rozprawę, 3 stycznia 2017 r., będą wydawane w Biurze Obsługi Interesanta, w dniach 15-29 grudnia 2016 roku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Karty na drugą rozprawę (17 stycznia), będzie można odebrać w tym samym miejscu, w dniach 4-16 stycznia, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Przepustki na obie rozprawy będą wydawane zgodnie z kolejnością zgłoszeń, w godzinach urzędowania Biura, czyli 7:45-17:45.