Święta za nami a butik Barroco I ma dla Was jeszcze jeden prezent.

Autorskie kolekcje żeńskiej mody powstające z projektów zawodowej tancerki pod marką Barroco TANGO to sukienki, spódnice oraz barwne topy do tańca, zwłaszcza tanga argentyńskiego. Odzież szyta jest wyłącznie z tkanin najwyższej jakości, a powstałe produkty wychodzą w limitowanych edycjach. Barroco I chce podzielić się z Wami swoją miłością do tanga, dlatego przygotowało specjalny konkurs, w którym do zdobycia jest voucher na kurs Tanga Argentyńskiego.

Tango Argentyńskie – Tango Argentino jest bardzo różnorodne. Zalicza się do niego Tango De Salon ze swoim charakterystycznym bliskim trzymaniem, Milonguero – wykonywanego w pozycji dramatycznie pochylonej-opartej o siebie,  szybszej w tempie Milongi, rozliczanego do tempa 6/8 Tango Walca, oraz mieszającego style i trzymania -Tango Nuevo, także wykonywanego do muzyki alternatywnej.

Zwycięzca konkursu będzie miał przyjemność zapoznania się z tym niezwykłym tańcem  w Szkole Tańca Adama Czuba, który tańcem w parach zajmuje się od 32 lat. Jest propagatorem stylu „amerykańskiego”, nauczycielem z z 22 letnim doświadczeniem profesjonalnym z czego czternaście lat to doświadczenie z Kanady i Stanów. Jako pierwszy instruktor w Polsce prowadził regularne zajęcia i warsztaty ze Swinga z Zachodniego Wybrzeża – West Coast Swing. Adam Czub to także współpracownik Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Na zawodowstwo przeszedł w wieku lat 20 w Toronto w Kanadzie, gdzie otrzymał profesjonalne szlify pod czujnym okiem Ann Harding i Konstatina Antonowa w specjalizacji International Standard. W ostatnich latach Tango Argentyńskie stało się jego główną pasją.

Jeśli chcecie rozpocząć nowy rok tanecznym krokiem pod okiem mistrza Tanga Argentyńskiego, wyślijcie na adres redakcja@codziennypoznan.pl odpowiedź na pytanie: Z kim chciałabyś/chciałabyś rozpocząć kurs tańca i dlaczego?

Odpowiedzi należy przesyłać do 8 stycznia 2016 r. do godz. 17:00

Nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź. Ogłoszenie wyników 9 stycznia 2017r.

Zwycięzca otrzyma voucher o wartości 200zł ufundowany przez Szkołę Tańca

Adama Czuba. Voucher upoważnia do skorzystania z pierwszych czterech lekcji grupowego kursu Tanga Argentyńskiego,który rozpocznie się 18 stycznia o 20.45 przy Al. Niepodległości 8a w Poznaniu.

Szczegółowe informacje na temat kursu na http://www.kursy-tanca.net/