System Joomla, pozycjonowanie, obsługa programów graficznych – informatyka w ferie!

W Poznaniu w ostatnich latach trudno uraczyć śnieg. Nie ma jeszcze pewności, jaka pogoda będzie w czasie ferii. Jeśli nie chcemy ryzykować, że aura pogodowa nie będzie sprzyjać zabawom na dworze, warto rozważyć ferie z… komputerem.

Specjalne zajęcia informatyczne odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 38, na ul. Brandstaettera 6. Informatyka na wesoło, z zabawą i bez ocen. To nauka, która przyda się każdemu w XXI wieku.

Tematy zajęć

  • Treść – poznasz zasady tworzenia artykułów do internetu oraz podstawy języka HTML, aby dostosować treść do wymagań i standardów wyszukiwarek internetowych takich jak Google.
  • Grafika – nauczysz się tworzyć i zapisywać zoptymalizowane obrazy do internetu w profesjonalnych programach graficznych Adobe Fireworks i Adobe Photoshop.
  • Joomla – poznasz darmowy system zarządzania treścią strony internetowej napisany w języku PHP, korzystający z bazy danych MySQL.
  • Pozycjonowanie – dowiesz się jakie zasady panują w świecie wyszukiwarek internetowych.

Pracownia komputerowa

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 38, przy ul. Brandsteattera w Poznaniu. Do dyspozycji mamy nowoczesną pracownię komputerową z 25 stanowiskami oraz profesjonalnym oprogramowaniem. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00 i trwają do godziny 14:30

Terminy zajęć

  • 6-10 Lutego

Dla kogo zajęcia

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci powyżej 12 roku życia (klasa 5 SP). Maksymalnie w zajęciach może uczestniczyć 25 osób.

Koszt zajęć

Opłata za 5 dniowe zajęcia wynosi 250 PLN.

Wyżywienie

Istnieje możliwość wykupienia obiadów dwudaniowych wydawanych w stołówce szkolnej w cenie 50 PLN.

Oraganizator

Organizatorem zajęć jest agencja reklamowa, a zajęcia poprowadzi osoba z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w branży internetowej.

Kontakt z organizatorem

Telefonicznie 506 152 091 lub mailowo kontakt@projekt.edu.pl

Więcej informacji

Więcej informacji na temat “Ferii 2017 z komputerem” oraz relacji z poprzednich zajęć znajdziesz na stronie www.projekt.edu.pl