Zaginęła 16-letnia Ewelina, policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży poszukują zaginionej 16-letniej Eweliny Kardacz. Małoletnia 9 stycznia br. około godziny 16.30 wyszła z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej małoletniej prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży pod numerem telefonu (0-67) 28-11-211 lub 997. 

Rysopis zaginionej: wiek 16 lat, wzrost 170 cm, waga ok 55 kg, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion, farbowane na kolor czarny, oczy niebieskie (okulary w szerokiej oprawce, prawdopodobnie koloru fioletowego).

W dniu zaginięcia zaginiona ubrana w czarną kurtkę z kapturem, wykończonym sztucznym futrem, szal tzw. komin, czarne spodnie legginsy, czarne kozaki z napisem „sport” oraz plecak koloru granatowego z napisem „Puma”.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej małoletniej prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży przy ul. Wiosny Ludów 14, pod numerem telefonu (0-67) 28-11-211 lub 997.