Policjanci przez kilka kilometrów pilotowali kierowcę, w którego samochodzie zaczęła rodzić kobieta

Do nietypowej interwencji policji doszło w poniedziałkowy poranek. Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie, przebywający w Poznaniu, pilotowali samochód osobowy, w którym… kobieta zaczęła rodzić. Dzięki szybkiemu przejazdowi zapewnionemu przez mundurowych, kobieta bezpiecznie dotarła do szpitala na czas.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 9:00. Policjanci z Trzemeszna wykonywali swoje obowiązki na jednym ze skrzyżowań w Poznaniu. W pewnym momencie, podszedł do nich zdenerwowany 33-latek z miejscowości Tulce, który poprosił o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala, gdyż jego żona zaczęła rodzić.

Policjanci od razu przystąpili do akcji, włączając sygnały dźwiękowe w radiowozie i pilotując kierowcę Opla przez kilka kilometrów, aż do szpitala na ul. Polnej. Na miejscu, zadbali o to, aby rodząca kobieta otrzymała fachową pomoc medyczną.

Kilka minut później, na świat przyszła córeczka pary. Dumny i szczęśliwy tata, bardzo dziękuje policjantom za pomoc w szybkim i bezpiecznym dotarciu do celu.