Poznańskie instytucje otoczenia biznesu łącza siły

Spotkanie ma na celu przede wszystkim rozpoczęciu prac nad mapą kreatywnego województwa. Ewa Kocińska z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM podkreśla, że Wielkopolska nie ogranicza się jedynie do Poznania i potrzebny jest katalog przedsiębiorców z całego regionu. W Poznaniu istnieje najwięcej w Polsce parków technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości oraz innych podmiotów i firm, które nazywa się […]

Spotkanie ma na celu przede wszystkim rozpoczęciu prac nad mapą kreatywnego województwa. Ewa Kocińska z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM podkreśla, że Wielkopolska nie ogranicza się jedynie do Poznania i potrzebny jest katalog przedsiębiorców z całego regionu.

W Poznaniu istnieje najwięcej w Polsce parków technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości oraz innych podmiotów i firm, które nazywa się instytucjami otoczenia biznesu, a miasto uznawane jest za stolicę polskich centrów innowacyjnych.

Organizatorami spotkania są Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM, wraz z Business in Brief, YouNick, Concordia Design, Mindsailors Design Studio, SpeedUp Group i Filmpoint video marketing.

„Nie ma lepszego sposobu na poprawę działań na rzecz wielkopolskich firm, jak spotkać się i wymienić doświadczeniami. Organizacja takiego spotkania to już nasz wielki wspólny sukces, choć dopiero na nie zapraszamy!” – podkreśla Patryk Strzelewicz z Mindsailors Design Studio.

Spotkanie odbędzie się jutro, 16 lutego, w godzinach 14:30-19:30, w siedzibie YouNick. Więcej informacji dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia na portalu Facebook.