8 najczęstszych fantazji seksualnych kobiet – o czym i dlaczego fantazjujemy?

Fantazje seksualne to jeden z nieodłącznych elementów naszego życia seksualnego. Są odzwierciedleniem skrywanych potrzeb czy chęci eksperymentowania. Co ciekawe, jedne fantazje chętnie spełniamy, o innych czasem nawet nie mówimy. Nie wszystkie fantazje są bowiem możliwe do spełnienia. Ale pomarzyć przecież zawsze można.

Każda w miarę aktywna seksualnie kobieta ma swoje skrywane fantazje – jedna o tym opowie, inna zostawi dla siebie. Same fantazje nie są czymś złym i świadczą o pewnego rodzaju otwartości na nowe doznania.

Niektóre kobiety fantazjują o własnych mężczyznach, u innych bohaterami wyobrażonych seksualnych akcji są zupełnie inni panowie.

Choć wydawać by się mogło, że fantazje z własnym partnerem w roli głównej mogą świadczyć o nieudanym życiu łóżkowym, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Jeśli fantazjujesz o swoim mężczyźnie, to znaczy, że Wasz seks jest naprawdę udany. Gdyby bohaterem był ktoś inny, to bardziej mogłoby świadczyć, że potrzebujesz odmiany, bo własne życie seksualne stało się dla Ciebie nudne.

Nie oznacza to jednak, że fantazjowanie o innych mężczyznach jest powodem do niepokoju. Póki nie jest to realny obiekt, na przykład sąsiad czy kolega z pracy, raczej nie ma powodu do niepokoju. Która choć raz nie marzyła o świetnie zbudowanym policjancie, ratowniku czy kulturyście, niech pierwsza rzuci kamieniem.

“Fantazje seksualne kobiet bardzo często są o wiele bardziej zaawansowane niż w przypadku panów. Mężczyznom w wyobraźni wystarczy bowiem seksowna blondynka z dużym biustem i kilka wyuzdanych pozycji. Kobiety natomiast w swoich fantazjach wędrują na wiele sposobów.” – podkreśla blogerka z portalu Twoja Intymność, specjalistka od intymności, Ania Kowalczyk.

Zniewolenie

Kajdanki, linki, jedwabne apaszki przywiązujące dłonie do framugi łóżka – w wielu kobiecych fantazjach pojawia się element zniewolenia. Co ciekawe, o takim seksie bardzo często marzą kobiety, które na co dzień są dominujące, pewne siebie i niezależne.

Być może w ramach dążenia do równowagi ich fantazje próbują wyrównać te dysproporcje. Seks z elementem zniewolenia dostarczać może mnóstwa niecodziennych wrażeń i bodźców.

Jeśli więc Twój partner również jest otwarty na nowe doświadczenia, nic nie stoi na przeszkodzie, by tę fantazję spełnić. Na pewno spodoba się zarówno Tobie, jak i partnerowi, który będzie zakładał Ci kajdanki czy związywał ręce.

Seks w miejscu publicznym

Tu fantazja i wyobraźnia jest tak szeroka, jak wybór miejsce do seksualnych igraszek. Kobiety fantazjują o seksie w kinie, w publicznej toalecie, windzie, sklepowej przebieralni, na basenie czy na służbowym biurku.

Już same fantazje mogą być źródłem wyjątkowego podniecenia i napięcia seksualnego, które aż się prosi, by znaleźć ujście. Choć niektóre z wyobrażeń o seksie w miejscu publicznym muszą pozostać w sferze jedynie marzeń, inne można przy odrobinie odwagi spełnić.

Winda czy przebieralnia mogą dostarczyć zupełnie nowych, ekscytujących doznań na najwyższym poziomie. Oczywiście, w takim miejscu trudno mówić o długim, namiętnym stosunku. Ale szybka akcja raz na jakiś czas może być świetnym urozmaiceniem życia seksualnego.

Na oczach innych

Na wiele kobiet bardzo podniecająco działa myśl, że ktoś obserwuje ich seksualne igraszki. Wyobrażenia w tej materii mogą być różne, jednak w rzeczywistości mało która kobieta będzie miała ochotę na zrealizowania takiej fantazji.

Jednak także w tym przypadku można wzbogacić swoje życie erotyczne i spotęgować doznania, uprawiając seks na oczach kamery. Oczywiście, pod warunkiem, że oboje partnerów zgadza się na takie urozmaicenie seksu i mają do siebie zaufanie.

Nagrany film możecie potem wspólnie obejrzeć, na pewno będzie źródłem dodatkowych bodźców dla Was obojga.

W łóżku z kimś znanym

Każda kobieta ma na pewno swojego ulubionego aktora, piosenkarza czy innego idealnego mężczyznę, o którym lubi fantazjować także w kontekście zabaw łóżkowych. To jedna z najmniej niebezpiecznych fantazji, bo praktycznie trudna do zrealizowania.

Opiera się zapewne na wizji wymarzonego księcia z bajki. W rzeczywistości jednak, gdybyś takiego księcia poznała z bliska, mogłoby się okazać, że wyśniony ideał daleki jest od rzeczywistości.

A fantazje? Możesz w nich marzyć o czym tylko zechcesz.

Z nieznajomym

Wiele kobiet marzy o seksie z zupełnie nieznajomym mężczyzną. Takie doznania kojarzą się z niezwykłą wolnością, swobodą, możliwością spełnienia swoich najbardziej wyuzdanych czy perwersyjnych zachcianek.

W końcu z kimś, kogo się już później nigdy więcej nie zobaczy, można zrobić w łóżku praktycznie wszystko. Dla kobiet, które fantazjują o seksie z nieznajomym takie marzenia mogą być drogą do uwolnienia się z własnych ograniczeń seksualnych.

Jednak spełnianie takich fantazji w życiu realnym nie jest najlepszym pomysłem.

Z dużo młodszym lub dużo starszym mężczyzną

Takie fantazje występują dosyć często. Młode kobiety, które dopiero zaczynają swoje życie seksualne bardzo często fantazjują o dojrzałym, doświadczonym mężczyźnie, który wprowadzi je w świat namiętności i pożądania.

Z drugiej strony – bardziej dojrzałe panie w marzeniach lubią uprawiać seks z młodym, najczęściej doskonale zbudowanym mężczyzną, który w sferze łóżkowej jest jeszcze niedoświadczony.

Bycie nauczycielką seksu to bardzo podniecająca fantazja, która może dostarczyć mnóstwo przyjemności.

Z dwoma mężczyznami naraz

Albo z trzema. W wyobraźni możesz przecież praktycznie wszystko. Fantazja, w której uprawiasz seks z dwoma mężczyznami działa wyjątkowo podniecająco.

Wynika najpewniej z tego, że kobiety mają większe możliwości seksualne, jeśli chodzi o czas trwania zbliżenia. Mężczyźni mają w tym względzie naturalne, fizjologiczne ograniczenia.

Panie w swoich fantazjach przedłużają więc stosunek, zamieniając jednego partnera na drugiego. A poza tym, dwóch mężczyzn jest w stanie zająć się kobietą o wiele dokładniej i na wiele różnych sposobów.

Seks z dwoma mężczyznami naraz to jedna z najsilniejszych i najczęściej występujących fantazji u kobiet. Tylko niektóre kobiety decydują się na ich urzeczywistnienie, inne po prostu fantazjują bez cienia ochoty na spełnienie tych marzeń w realnym życiu.

Seksowne przebrania

Choć wydawałoby się, że seksowny strój policjantki czy pielęgniarki to typowo męska fantazja, w rzeczywistości także wiele kobiet fantazjuje o tym, by choć na parę chwil zamienić się w kogoś innego.

W wyobraźni możesz więc być ubrana w kuse, efektowne wdzianko, które rozpali Twojego partnera do czerwoności. Przebranie to sposób na uwolnienie swoich fantazji i skrywanych potrzeb – w końcu w pewien sposób można zamienić się w kogoś innego.

Wiele kobiet fantazjuje sobie więc o seksie w przebraniu. Często marzenia te są tak silne, że bywają realizowane w rzeczywistości.

Zabawa w przebieranki jest przecież świetnym urozmaiceniem życia seksualnego. Jeżeli obydwoje partnerów ma na to ochotę, to nic, tylko się przebierać.

W sklepach z akcesoriami erotycznymi z pewnością znajdziecie całe mnóstwo przebrań, które pozwolą Wam spełnić nawet najbardziej wyszukane fantazje, pragnienia i skrywane potrzeby.