Ruszyły zapisy na charytatywny bieg Fundacji Stworzenia Pana Smolenia

Fundacja została założona 10 lat temu, w 2007 roku przez znanego aktora kabaretowego, Bohdana Smolenia. Zajmuje się niesieniem pomocy osobom niepełnosprawnym poprzez zajęcia hipoterapeutyczne. 18 czerwca 2017 w Baranówku, niedaleko Mosiny, odbędzie się I bieg o Puchar Fundacji. Do wyboru uczestnicy mają dwa dystanse: ćwierćmaratonu lub półmaratonu. Na każdego uczestnika czeka pamiątkowy medal, poczęstunek i […]

Fundacja została założona 10 lat temu, w 2007 roku przez znanego aktora kabaretowego, Bohdana Smolenia. Zajmuje się niesieniem pomocy osobom niepełnosprawnym poprzez zajęcia hipoterapeutyczne.

18 czerwca 2017 w Baranówku, niedaleko Mosiny, odbędzie się I bieg o Puchar Fundacji. Do wyboru uczestnicy mają dwa dystanse: ćwierćmaratonu lub półmaratonu. Na każdego uczestnika czeka pamiątkowy medal, poczęstunek i napoje.

Z każdej opłaty startowej, minimum 10 złotych zostanie przekazane na rzecz Fundacji. Dodatkowo, będzie można wesprzeć jej działania poprzez zakup pamiątkowych koszulek. Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową, gdzie znajduje się także regulamin i trasa biegu.