Poznańskie stowarzyszenia łączą siły i zapraszają do wspólnego powitania Wartostrady

Na nowym odcinku trwają jeszcze ostatnie poprawki, ale z Wartostrady już od ubiegłego tygodnia chętnie korzystają mieszkańcy. Poznańskie stowarzyszenia: Prawo do Miasta, Ulepsz Poznań, Poznaniacy.info, Inwestycje dla Poznania, Rowerowy Poznań, Centrum Otwarte, a także Partia Zieloni Poznań oraz Partia Razem Poznań postanowili zaprosić poznaniaków do wspólnego, uroczystego i radosnego świętowania. W jaki sposób? Pokonując odcinek […]

Na nowym odcinku trwają jeszcze ostatnie poprawki, ale z Wartostrady już od ubiegłego tygodnia chętnie korzystają mieszkańcy. Poznańskie stowarzyszenia: Prawo do Miasta, Ulepsz Poznań, Poznaniacy.info, Inwestycje dla Poznania, Rowerowy Poznań, Centrum Otwarte, a także Partia Zieloni Poznań oraz Partia Razem Poznań postanowili zaprosić poznaniaków do wspólnego, uroczystego i radosnego świętowania.

W jaki sposób? Pokonując odcinek Wartostrady „na rowerze, deskorolce, wrotkach, tudzież rolkach, z kijkami do nordic walkingu, z latawcem, psem i resztą rodziny” w niedzielę, o godzinie 12:00. Zbiórka uczestników odbędzie się pod Bramą Poznania, a przejazd będzie kontynuowany do mostu Królowej Jadwigi.

To świetna inicjatywa nie tylko do okazania radości z powstania ścieżki, ale także promocji aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i integracji różnych środowisk poznańskich.