Wielka Pętla Wielkopolski na lotnisku Poznań – Ławica. Nowa promocja turystyczna województwa (Transmisja 360)

Wielka Pętla Wielkopolski to prawe 700-kilometrowy szlak wodny, który już jest pełen atrakcji, promowanych od dłuższego czasu. Dziś ruszy zupełnie nowa rzecz – hala odbioru bagażu na poznańskim lotnisku, zmieni się w turystyczną barkę w barwach Wielkiej Pętli, co ma zachęcać przyjezdnych do zwiedzania Wielkopolski z perspektywy wody. Oficjalna inauguracja programu odbędzie się dziś, o […]

Wielka Pętla Wielkopolski to prawe 700-kilometrowy szlak wodny, który już jest pełen atrakcji, promowanych od dłuższego czasu. Dziś ruszy zupełnie nowa rzecz – hala odbioru bagażu na poznańskim lotnisku, zmieni się w turystyczną barkę w barwach Wielkiej Pętli, co ma zachęcać przyjezdnych do zwiedzania Wielkopolski z perspektywy wody.

Oficjalna inauguracja programu odbędzie się dziś, o godzinie 12:00. Na naszym portalu będzie można oglądać transmisję na żywo z tego wydarzenia, z obrazem z dwóch kamer. Jedna, realizowana w technologii 360. Technologia ta oznacza, że widz sam może decydować o kierunku, w którym chce patrzeć – wystarczy przesuwać obraz kursorem na ekranie. Druga kamera będzie przesyłać obraz metodą tradycyjną, z różnych ujęć.