Lotnisko Ławica promuje loty do Kijowa i zaprasza na degustacje dietetycznych potraw ukraińskich podczas “Poznań zrzuca kilogramy”

Na darmową degustację zaprasza Port Lotniczy Poznań – Ławica. Stoisko z ukraińskimi, dietetycznymi potrawami, będzie dostępne w strefie kulinarnej, od godziny 11:00 do 16:00, podczas wydarzenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Impreza odbędzie się 26 sierpnia, w godzinach 9:00-21:00. To okazja dla uczestników do wzięcia udziału w licznych zajęciach – m.in. jogi i body art na […]

Na darmową degustację zaprasza Port Lotniczy Poznań – Ławica. Stoisko z ukraińskimi, dietetycznymi potrawami, będzie dostępne w strefie kulinarnej, od godziny 11:00 do 16:00, podczas wydarzenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Impreza odbędzie się 26 sierpnia, w godzinach 9:00-21:00. To okazja dla uczestników do wzięcia udziału w licznych zajęciach – m.in. jogi i body art na dachu pawilonu numer 15 czy  zumby i Kamagon Ball przy fontannie. Nie zabraknie także czegoś dla biegaczy – letni biegRUN z gRUNwald team Poznań.

Wiele atrakcji czekać będzie również dla dzieci – m.in. tory przeszkód, sporty wodne na lądzie, dmuchane zamki i zjeżdżalnia, piłka nożna z Akademią Reissa, zabawy z animatorkami, trampoliny, plac zabaw i piaskownica. Będzie także edukacyjnie – najmłodsi będą uczyć się zdrowego żywienia poprzez zajęcia z lepienia i malowania warzyw i owoców z masy solnej i plasteliny.

Podczas akcji, możliwe będzie również wzięcie udziału w warsztatach doskonalenia jazdy na rolkach i wrotkach, gra w tenisa stołowego, a także uczestnictwo w pokazowych meczach siatkówki plażowej. To również okazja do skorzystania z porad dietetyków i odwiedzenia strefy gastronomicznej, w których znajdą się dietetyczne potrawy. O oprawę muzyczną zadba DJ Nan.