“Poznań zrzuca kilogramy” – na żywo (Transmisja)

Już dziś wielka impreza “Poznań zrzuca kilogramy” organizowana przez portal codziennypoznan.pl na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Na poznaniaków czekają liczne zajęcia, atrakcje, porady i strefa gastronomiczna. Wszystko to będzie można obejrzeć na naszym portalu, dzięki transmisjom na żywo, które odbywać się będą przez cały dzień!

Joga na dachu pawilonu numer 15 (09:00-10:00)

Już po raz kolejny, na dachu pawilony MTP odbędą się zajęcia z jogi pod okiem instruktorki Renatą Hille z Centrum Joga Wita. Ćwiczenia z widokiem na panoramę miasta będzie można oglądać dzięki naszej transmisji w technologii 360, a więc to widz będzie decydować, w jakim kierunku chce patrzeć, poprzez przesuwanie obrazu kursorem.

Body Art na dachu pawionu numer 15 (10:00-11:00)

Zajęcia z Body Art, które łączą w sobie elementy różnych form fitnessu. Ćwiczenia, które bazują na jodze, fizjoterapii i pilatesie, opierając się jednocześnie na klasycznych technikach oddechu, sile i elastyczności, prowadzić będzie instruktor, Karol Abramek z Studio 35. Podobnie jak zajęcia z jogi, transmisja realizowana będzie w technologii 360

Rozmowa z Renatą Hille, instruktorką jogi oraz z jedną z uczestniczek zajęć

Instruktorka przybliży nam świat jogi, a uczestniczka podzieli się swoją opinią na temat zajęć.

Relacja z Letniego biegRun na Targach z gRUNwald team Poznań (12:00-13:00)

Ponad 3-kilometrowy bieg na terenie MTP oglądany z perspektywy naszego samochodu, który będzie jechał po trasie biegu.

Kamagon Ball przy fontannie (12:45-13:15)

Zajęcia z “piłkami z uchwytami”, które wpływają m.in. na wzmocnienie mięśni. Ćwiczenia poprowadzą Master Trener Celina Kontek i Emilia Kusion z Ekspertfitness. Wydarzenie, tak jak joga i body art, transmitowane będzie w technologi 360.

Trening obwodowy z butelkami wody (13:20)

Zajęcia prowadzi Anna Szałek z Fit i Kropka

Wywiad z Dorotą Kaczmarek