Wybór czytelnika wpływa na przebieg akcji – interaktywne opowiadanie, stworzone w szczytnym celu

A gdyby tak mieć wpływ na przebieg opowiadania, które czytamy? Wcielić się w rolę włamywacza? Przestępcy? Wplątanego w zawiłą historię bohatera? Dzięki akcji “Jesteś Wplątany”, jest to możliwe przy jednoczesnym wsparciu Fundacji Dom Autysty.

Zaczyna się niewinnie, od kilku drinków w barze i nudy, kończy się na wielkiej ucieczce, zagadce i…? Ile razy, czytając książkę, czytelnik ma ochotę podpowiedzieć bohaterowi, co powinien zrobić?

Dzięki akcji #JestesWplatany i interaktywnemu opowiadaniu, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Twórcy strony www i chatstory, pozwalają uczestnikowi śledzić akcję opowiadania z perspektywy jednego z bohaterów i dokonywać za niego wyboru.

To czytelnik wybiera, w jaki sposób reaguje bohater na przebieg akcji, a tym samym, ma wpływ na dalszy ciąg zdarzeń i rozwój fabuły. To wciągająca i świetna zabawa, ale to nie jedyny pozytywny aspekt akcji.

Poza promocją książki “Trupów hurtowo trzech”, będącej zbiorem opowiadań polskich twórców literatury kryminalnej, akcja ma na celu wsparcie Fundacji Domu Autysty. W jaki sposób? Tego uczestnik dowiaduje się na końcu opowiadania, które sam tworzy!

Opowiadanie dostępne jest na stronie internetowej www.jesteswplatany.pl