Happy Baby, Hobby i Aqua Zoo – Rodzinny Weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Wspólny czas spędzony przez całą rodzinę jest bezcenny i niezwykle wartościowy. Ciąża i rodzicielstwo to również wyjątkowy okres w życiu człowieka. O tym wszystkim wiedzą Międzynarodowe Targi Poznańskie, które zapraszają w weekend na targi Happy Baby, Aqua & Zoo oraz Hobby.

Hasłem rozpoczynających się jutro targów będzie „Znajdź swojego bzika”. Dlaczego? Jak tłumaczy Natalia Tarachowicz, dyrektor projektów Hobby, Happy Baby i Aqua&ZOO, każdy znajdzie tam coś, co go fascynuje i interesuje, mimo, że dla każdego „bzik” oznacza co innego.

Podczas weekendu, zwiedzający będą mogli skorzystać ze spotkań z ekspertami, stref gier planszowych, zajęć rozwojowych dla dzieci oraz zrobić zakupy w specjalnej strefie z promocyjnymi cenami.

Na Targach Happy Baby znajdzie się wszystko dla kobiet w ciąży oraz rodziców niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym. Znajdzie się tam m.in. szeroka oferta handlowa, gdzie będzie można zaopatrzyć się m.in. w wózki, zabawki, foteliki samochodowe czy artykuły dla niemowląt i dzieci. Co ważne, wystawcy pozwalają maluchom na wypróbowanie ich produktów przed zakupem, dzięki czemu rodzice mogą dokonać o wiele bardziej świadomego wyboru.

Wśród wystawców pojawią się również firmy, które oferują usługi z zakresu edukacji i opieki nad dziećmi. Rodzice mogą również skorzystać z projektu „Świadoma Mama” i spotkań ze specjalistami oraz z konsultacji i badań usg przeprowadzanych przez lekarzy z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Z kolei na Targach Hobby znajdą się wszelkiego rodzaju gry towarzyskie, komiksy, makiety, akcesoria modelarskie, kolejki elektryczne  czy zabawki poprawiające koncentracje. Do tego sekcja „zrób to sam”, kaligrafia, majesterkowanie, rysunek i fotografia. Targom towarzyszyć będą turnieje dla początkujących i zaawansowanych graczy.

Miłośnicy terrarystyki i akwarystyki, małych zwierząt i egzotycznych ptaków, odnajdą coś dla siebie na targach Aqua & Zoo. Czekają tam na nich pokazy i wydarzenia, które zostały przygotowane przy współpracy hodowcami i największymi polskimi stowarzyszeniami oraz klubami.

Na Rodzinny Weekend na Tagach, dzieci do lat 13. wchodzą bezpłatnie. Młodzież do 18. roku życia w sobotę i niedzielę może skorzystać z biletów w cenie 10 złotych. Cena dla pozostałych wynosi 20 złotych.