Odwierty geotechniczne na Wildzie, weekendowe utrudnienia dla kierowców

Na odcinku od starego dworca PKS na ul. Wierzbięcice, do ul. Wujka, jeden pas w kierunku południowym zostanie wyłączony z ruchu. Pojazdy będą poruszać się po torowisku. Z kolei sama ul. Wujka, od ul. Przemysłowej, do ul. Wierzbięcice, będzie całkowicie zamknięta dla ruchu na czas prowadzonych prac. Objazd wyznaczony został przez ul. Matyi. Ul. Przemysłowa, […]

Na odcinku od starego dworca PKS na ul. Wierzbięcice, do ul. Wujka, jeden pas w kierunku południowym zostanie wyłączony z ruchu. Pojazdy będą poruszać się po torowisku.

Z kolei sama ul. Wujka, od ul. Przemysłowej, do ul. Wierzbięcice, będzie całkowicie zamknięta dla ruchu na czas prowadzonych prac. Objazd wyznaczony został przez ul. Matyi.

Ul. Przemysłowa, od ul. Wujka do ul. Matyi, będzie miejscowo zwężana na czas wykonywania pojedynczych odwiertów. Prace na skrzyżowaniach zaplanowane zostały na godziny nocne.

Jak informuje ZDM, w przypadku tworzenia się zatorów spowodowanych zmianami w organizacji, ruch będzie kierowany ręcznie, przez uprawnione do tego osoby.