Zaginął 69-letni Józef Kobiela

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prosi o pomoc w sprawie zaginięcia 69-letniego Józefa Kobiela, który w dniu 30 października br. ok. godz. 15.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił oraz nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis:   

wzrost około 175 cm, waga ok. 76 kg, szczupłej budowy ciała, włosów brak, oczy niebieskie, twarz pociągła, lekko odstające uszy, nos mały.

W chwili zaginięcia wymieniony ubrany był w kurtkę sportową pikowaną, koloru granatowego (typu puchówka), spodnie jeansowe koloru czarnego, koszula bdb, brązowe buty typu wyjściowego.

Zaginiony wyjechał z domu w dniu 30.10.2017 roku około godz. 15.00 do Poznania samochodem marki Polonez Caro kolor złoty o nr rej. PLE02817. Ostatni raz był widziany w późnych godzinach wieczornych w rejonie hotelu NOVOTEL.  Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.


 

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego lub mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o pilny kontakt pod bezpłatnym numerem 997 lub z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lesznie tel.  (65)523 12 60.