Poznań – gdzie kupić włosy dobrej jakości?

Nie każda kobieta może pochwalić się gęstymi i mocnymi włosami. Jednak są one niezwykle istotnym elementem urody i stanowią niewątpliwie duży atut. Włosy niszczą się pod wpływem wielu czynników, zarówno złego odżywiania, jak i narażania ich na zbyt częste farbowanie.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Remy-Hair.

Suszenie włosów suszarką również ma negatywny wpływ. Wszystko to sprawia, że stają się przesuszone, łatwo wypadają. Niekiedy konsekwencją tego jest decyzja o ich ścięciu. Zdarzają się również sytuacje, że kobiety, pod wpływem mody, skracają znacznie swoje pasma i potem żałują. Każdą taką sytuację można rozwiązać, warto wtedy zdecydować się na przedłużenie włosów. Jeżeli, z kolei, ma się delikatne i cienkie włosy, doskonałym wyborem będzie ich zagęszczenie. Oczywiści warto wtedy znaleźć odpowiedni salon fryzjerski w Poznaniu.

Naturalne czy syntetyczne włosy

Decydując się na przedłużanie i zagęszczanie włosów w Poznaniu, warto zastanowić się nad rodzajem włosów. Do wyboru mamy zarówno włosy syntetyczne, jak i naturalne. Oczywiście włosy naturalne są nieporównywalnie lepsze jakościowo i odporniejsze, jeśli jednak chcemy tylko zagęścić czy wydłużyć włosy np. z powodu wesela czy innej uroczystości, możemy również zdecydować się na włosy z materiałów syntetycznych. Naturalne włosy w Poznaniu można kupić w wielu sklepach stacjonarnych, gdzie profesjonalni pracownicy pomogą nam w doborze koloru, jak i długości włosów. Szeroki wybór naturalnych kolorów sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Włosy do przedłużania w Poznaniu można również kupić w hurtowniach. Taka oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i salonów fryzjerskich.

Włosy doczepiane w Poznaniu – rodzaje

Hurtownie i sklepy w mieście Poznań oferują szeroki wybór najlepszej jakości włosów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Najlepsze są włosy słowiańskie. Są to włosy dziewicze, co oznacza, że nigdy nie były farbowane. Są niezwykle mocne i odporne oraz wytrzymałe. Można je także poddać wszystkim zabiegom fryzjerskim, z farbowaniem łącznie. Pochodzą one zarówno z Rosji, Polski czy Słowenii. Również dobrej jakości są włosy europejskie, mają krótszą wytrzymałość, niż włosy dziewicze, niemniej wynosi ona nawet 1,5 roku. Klienci mogą również zdecydować się na indyjskie włosy, które są podobne do włosów europejskich. Mają one zdrową łuskę włosa. Są również bardzo grube i gęste oraz lśniące. Włosy indyjskie są już farbowane, niemniej, nie oznacza to, że nie można ich ponownie zafarbować. Mają one jednak krótszą żywotność. Maksymalny okres żywotności włosów ciemnych wynosi 12 miesięcy, a w przypadku blondów – 10.

Przedłużanie włosów w Poznaniu – metody

Jest wiele metod przedłużania włosów, które dają spektakularne efekty, wszystkie one wykonywane są w Poznaniu. Najbardziej popularną metodą jest keratynowa, która polega na łączeniu włosów za pomocą keratyny i specjalnego, dedykowanego do tego urządzenia, czyli specjalnej zgrzewarki. To doskonałe rozwiązanie na okres od 2 do 3 miesięcy. Inną metodą są mikroringi. Włosy doczepia się na pomocą małych metalowych klamer, które z wyglądu przypominają obrączki. Jedną z najnowocześniejszych metod, jest metoda przedłużania włosów za pomocą ultradźwięków. Idealnie sprawdzi się nawet do bardzo zniszczonych i osłabionych włosów. Jest to metoda bardzo trwała, a efekty mogą utrzymywać się nawet pół roku.

Zagęszczanie włosów w Poznaniu – co wziąć pod uwagę, przy wyborze salonu fryzjerskiego

Jeżeli jesteś zdecydowana na zagęszczanie i kupiłaś doskonałej jakości włosy w hurtowni, warto również abyś znalazła odpowiedni salon fryzjerski, który wykona zagęszczenie. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę opinie innych klientów oraz renomę. Niska cena, w takim wypadku, niekoniecznie jest atutem, gdyż dobrze wykonana usługa musi swoje kosztować, z powodu używania najnowocześniejszego sprzętu i zatrudniania wyszkolonego personelu. Wybierając salon, warto także dowiedzieć się, czy istnieje gwarancja na tę usługę, co również może świadczyć o tym, że zagęszczanie jest wykonane w pełni profesjonalnie.

//