Polibuda Open Air 2018 – kto pojawi się na scenie i jakie niespodzianki czekają w tym roku na uczestników

Już za niecały miesiąc odbędzie się kolejna edycja Polibuda Open Air. Na uczestników czekać będą dobrze znane atrakcje, a także kilka nowości, w tym m.in. Polibuda… Closed Air, czyli before przed imprezą. Podczas wydarzenia, ze sceny, publikę rozgrzewać będą artyści prezentujący różne gatunki muzyczne.

Impreza organizowana jest juz po raz trzynasty. Tegoroczna edycja Polibuda Open Air odbędzie się w dniach 11-12 maja. W ubiegłorocznej, udział wzięło około 30 tysięcy osób. Organizatorzy liczą, że uda się osiągnąć podobny, a nawet lepszy wynik także i w tym roku.

Polibuda Open Air ponownie zagości na Kampusie Warta. Poza dobrze znanymi atrakcjami, takimi jak możliwość skoku na bungee, organizatorzy przygotowali w tym roku również kilka nowości. Jedną z nich będzie Polibuda Closed Air, czyli „Never Ending Story before POA 2018”. Rozgrzewka przed majowym wydarzeniem odbędzie się już za tydzien – 25 kwietnia, w klubach Van Diesel i Maracana.

Organizatorzy odpowiedzieli również na prośby o zorganizowanie wydarzenia Speed Dating.

Jak impreza, to także muzyka. Publikę rozgrzewać będą artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne. W piątek, na scenie pojawią się Drope, Protect This City, Camping Hill, Brathanki oraz C-Bool.

Sobota to okazja do zobaczenia Crank The Tunes, Snowblind i Nocnego Kochanka.