Kolejna okazja do bezpłatnego zbadania znamion skóry

Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne i może być wykonywane bez względu na wiek i stan zdrowia. Celem jest wczesne wykrycie nowotworu, który jest wyjątkowo niebezpieczny dla człowieka. Bezpłatne badania organizowane przez Stowarzyszenie Chorych na Czernika cieszą się dużym zainteresowaniem przy każdej edycji. Wydarzenie „Sprawdzaj znamiona – wczesne wykrycie uratuje Twoje życie” jest współfinansowane z budżetu Miasta […]

Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne i może być wykonywane bez względu na wiek i stan zdrowia. Celem jest wczesne wykrycie nowotworu, który jest wyjątkowo niebezpieczny dla człowieka.

Bezpłatne badania organizowane przez Stowarzyszenie Chorych na Czernika cieszą się dużym zainteresowaniem przy każdej edycji. Wydarzenie „Sprawdzaj znamiona – wczesne wykrycie uratuje Twoje życie” jest współfinansowane z budżetu Miasta Poznania.

Z bezpłatnych badań mogą skorzystać mieszkańcy Poznania. Najbliższe odbędą się w przyszłą sobotę, 12 maja, w Domu Kultury „Na Skarpie” na os. Piastowskim 104. Obowiązują zapisy, które będą prowadzone w tym samym dniu, od godziny 8:45. Liczba miejsc jest ograniczona.