Maturzystka ze Swarzędza zgubiła portfel z dokumentami, ale będzie mogła przystąpić do egzaminu

Apel maturzystki pojawił się na profilu strony “Swarzędz Alarmowo”. Tegoroczna maturzystka wyjaśniała, że zgubiła portfel z dokumentami w autobusie linii numer 400, około godziny 1:30 ze Śródki. Sprawa była pilna, ponieważ by móc przystąpić do egzaminu maturalnego, należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Choć nie brakowało głosów krytyki o nieodpowiedzialności i nieostrożności dziewczyny, apel […]

Apel maturzystki pojawił się na profilu strony “Swarzędz Alarmowo”. Tegoroczna maturzystka wyjaśniała, że zgubiła portfel z dokumentami w autobusie linii numer 400, około godziny 1:30 ze Śródki. Sprawa była pilna, ponieważ by móc przystąpić do egzaminu maturalnego, należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

Choć nie brakowało głosów krytyki o nieodpowiedzialności i nieostrożności dziewczyny, apel o pomoc został udostępniony przez kilkaset osób.

W niedzielę maturzystka poinformowała, że choć dokumenty się nie znalazły, to będzie mogła dzisiaj podejść do egzaminu. Prawdopodobnie zostanie dopuszczona na podstawie innego dokumentu.