“Misja: Kabaret”, czyli śmiech w szczytnym celu

W jaki sposób spędzić czwartkowy wieczór bawiąc się i jednocześnie pomagając innym? Najlepiej wybrać się na wydarzenie “Misja: kabaret! Komediowy wieczór w szczytnym celu”.

Chartatywne wydarzenie kabaretowe organizowane jest przez Stowarzyszenie Leczymy z Misją, przy współpracy z Estradą Poznańską, Klubem Komedii z Zielonej Góry, a także poznańskimi kabaretami Czesuaf i Czołówka Piekła.

Poza pozytywnymi doznaniami związanymi z dużą dawką śmiechu i dobrej zabawy, uczestnicy otrzymają coś jeszcze – satysfakcję z pomagania innym. Cały dochód, jaki uda się zebrać ze sprzedaży biletów-cegiełek oraz poprzez darowizny złożone w trakcie imprezy, przekazany zostanie na program poprawy opieki nad matką i dzieckiem w Kenii, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Leczymy z Misją.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 17 maja, o godzinie 19:00 w Scenie na Piętrze przy ul. Masztalarskiej. Zaproszenia można uzyskać poprzez wpłacenie darowizny w kwocie 30, 40 lub 50 złotych i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres eventy@leczymyzmisja.pl. Zaproszenie zostanie odesłane przez organizatorów.

Stowarzyszenie Leczymy z Misją pomaga kenijskim szpitalom misyjnym poprzez organizację szkoleń personelu i zakup sprzętu medycznego. W ciągu trzech lat działalności, do Kenii zostało wysłanych już ponad 15 ton sprzętu oraz 70 wolontariuszy, którymi są zarówno lekarze, jak i studenci kierunków medycznych.

Darowizny należy wpłacać na:

Stowarzyszenie Leczymy z Misją

ul. Rokietnicka 4, 60-806 Poznań

numer konta: 43 1140 2004 0000 3302 7721 5936

w tytule przelewu należy podać hasło: “Darowizna”oraz swoje imię i nazwisko.

Darowizny będzie można składać także przy wejściu, w dniu wydarzenia, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc siedzących, organizatorzy zachęcają do wcześniejszych wpłat.