Początek tygodnia z porannymi korkami

Choć poranny szczyt komunikacyjny dopiero się zaczyna, poznańscy kierowcy już ćwiczą swoją cierpliwość w korkach, jakie powstały w niektórych częściach miasta. Z uwagi na rozpoczynające się dziś remonty, sytuacja na poznańskich ulicach może być jeszcze bardziej uciążliwa dla kierujących.

Korkuje się ul. Hetmańska od wysokości os. Armii Krajowej, przez Rondo Starołęka do ul. Dolna Wilda. W drugą stronę od ul. Dolna Wilda do Ronda Starołęka.

Spory ruch także na ul. Rolnej i 28 Czerwca 1956 roku, na ul. Łozowej, Piastowskiej, Opolskiej przy ul. 28 Czerwca’56 i Góreckiej.

Korek na ul. Klinkierowej, Kopanina i Mrągowskiej, a także na ul. Głogowskiej na wysokości Górczyna w kierunku centrum.

Duży ruch na ul. Palacza, Reymonta przed Grunwaldzką i Marcelińskiej.

Coraz bardziej korkuje się ul. Niestachowska przed ul. św. Wawrzyńca – tu można spodziewać się o wiele większych niż zwykle korków z uwagi na rozpoczynające się dziś prace budowlane na ul. św. Wawrzyńca i zwężenie jezdni. Korek także na ul. Lutyckiej w kierunku ul. Dąbrowskiego.

Na północy Poznania kierowcy stoją na ul. Strzeszyńskiej, Obornickiej, Umultowskiej i Naramowickiej.

Korki również na odcinku od Ronda Rataje do AWF, na dojeździe do ronda od strony trasy katowickiej oraz na ul. Wyszyńskiego i Estkowskiego.

Kolejna samochodów również na S11 od węzła Koninko do zjazdu na autostradę A2 na węźle Poznań Krzesiny oraz w Komornikach przed wjazdem do Poznania.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.