Wystawa Davida LaChapelle w Starym Browarze cieszy się dużym zainteresowaniem

Trwa zorganizowana w ramach obchodów 15 urodzin Starego Browaru wystawa zdjęć autorstwa słynnego fotografa Davida LaChapelle. W Galerii na Dziedzińcu zgromadzono aż 57 wyjątkowych prac.

Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko Poznaniaków, ale też osób spoza Poznania. Związane jest to z faktem, że pracom LaChapelle w Polsce będzie można przyjrzeć się z bliska po raz pierwszy. Artysta w swojej twórczości nie stroni od nawiązań do religii, co często wzbudza kontrowersje. Jego prace niemal każdego odbiorcą skłaniają do refleksji nad kierunkiem, w jakim podążają międzynarodowe działania polityczne i zjawiska towarzyszące popkulturze.

W Starym Browarze oglądać można aż 57 prac zgromadzonych na trzech piętrach Galerii na Dziedzińcu. Wśród nich znajduje się między innymi zdjęcie zatytułowane „Showtime at the Apocalypse”, przedstawiające popularną rodzinę Kardashian czy „Rebirth of Venus” z Naomi Campbell.

Bilety w cenie 20 zł nabyć można online lub w Galerii. Galeria na Dziedzińcu otwarta jest w godzinach 12:00-20:00, a wystawa będzie dostępna do 10 grudnia tego roku.