Nowy, ekspercki salon Komputronik już od 20. grudnia w Galerii Poznań Plaza

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym oraz produktami RTV i AGD. Na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia marka zaprasza wszystkich swoich klientów do nowo otwartego, eksperckiego salonu w Poznaniu, mieszczącego się w Galerii Plaza przy ulicy Drużbickiego 2. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godzinie 10:00 w czwartek 20 grudnia bieżącego roku.

Marka, ze względu na szybki rozwój swojej oferty, która jest obecnie zbyt rozległa w stosunku do przestrzeni ekspozycyjnej dostępnej w poznańskiej Plazie, postanowiła dokonać zmian w funkcjach kluczowych salonów w Poznaniu. Powodem jest fakt, iż Komputronik cały czas dąży do maksymalnego wykorzystania potencjału w posiadanych już salonach. W związku z tym dotychczasowy Megastore Poznań Plaza zostanie 20 grudnia 2018 roku przekształcony w specjalistyczny Salon. Będzie można nabyć tam wyselekcjonowany asortyment z kategorii IT oraz GSM. 

W swoim nowym punkcie Komputronik gwarantuje szereg innowacji oraz kompetentną obsługę wyspecjalizowaną we wspomnianych dwóch obszarach. Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i udzieli rad, które pomogą zdecydować się na produkt spełniający oczekiwania kupującego. Wybrany sprzęt będzie można dokładnie obejrzeć, przetestować jego funkcjonalności oraz porównać z konkurencyjnymi pozycjami, dostępnymi w salonie. 

Na osoby, które w najbliższy czwartek, odwiedzą punkt w Centrum Handlowym Plaza, czekać będzie szereg promocji specjalnie przygotowanych na otwarcie. Wśród licznych okazji klienci będą mogli w niższych cenach zakupić między innymi smartfony, laptopy, telewizory i akcesoria. SZCZEGÓŁY OFERTY TUTAJ.

Produkty wcześniej dostępne w Plazie zostaną przeniesione do Salonu Komputronik na ul. Krzysztofa Kolumba 8 w Komornikach. Jedną z wielu zalet tego miejsca będzie większa, niezależna powierzchnia w bezpośredniej bliskości magazynu centralnego. Dzięki temu salon będzie mógł się pochwalić najszerszym asortymentem produktów dostępnych od ręki. Ponadto, punkt zostanie przemodelowany i przystosowany do świadczenia dużej liczby usług.

Do nowopowstałego salonu w Centrum Handlowym Plaza warto zajrzeć także kilka dni po otwarciu. Komputronik tuż po świętach rusza z poświąteczną wyprzedażą, która będzie doskonałą okazją, by zrobić sobie i bliskim dodatkowy prezent. 

Salon w CH Plaza będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 09:30-21:00, a także w niedziele od 10:00-20:00 – zgodnie z godzinami otwarcia Centrum Handlowego Plaza.

***

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 200 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.