Konkurs “Walentynka z Poznania” 2019

Poranna kawa z widokiem na morze i romantyczna kolacja przy blasku świec i… księżyca odbijającego się w tafli Bałtyku? Spacer we dwoje po plaży i wycieczki ekskluzywnym samochodem po wybrzeżu? Brzmi jak idealny sposób na spędzenie weekendu i nagroda w walentynkowym konkursie portalu codziennypoznan.pl!

Już po raz kolejny Codzienny Poznań wysyła parę zakochanych na romantyczny weekend we dwoje nad polskim morzem. Luksusowy hotel z widokiem na Bałtyk i ekskluzywny samochód do dyspozycji zwycięskiej pary na czas wyjazdu to dopiero początek zachęty do wzięcia udziału w naszym konkursie walentynkowym.

ZASADY:

Co należy zrobić, by przystąpić do walki o nagrodę główną?

Pierwszym krokiem jest odnalezienie naszego Walentynkowego Patrolu, który w dniach 6-10 lutego 2019 roku będzie pojawiać się w różnych miejscach Poznania. Zakochani powinni do niej podejść, by obecne na miejscu hostessy mogły zrobić parze zdjęcie z atrybutami miłości. 

Wszystkie fotografie zostaną zamieszczone na portalu codziennypoznan.pl, gdzie 11 lutego ruszy głosowanie. Para, której zdjęcie zdobędzie największą ilość głosów wygra nagrodę główną.

NAGRODA:

Co kryje się pod hasłem „nagroda główna”? To weekendowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym Hotelu Lambert**** Medical SPA w Ustroniu Morskim. Obiekt położony jest zaledwie 15 metrów od plaży i posiada w swej ofercie pokoje z widokiem na morze. Goście mogą korzystać z rozbudowanego centrum SPA & Wellness, w którym znajdują się m.in. grota bursztynowa, tepidarium i różnego rodzaju sauny.

Z hotelowej restauracji rozciąga się widok na Morze Bałtyckie, który zachwyca zarówno przy porannej  kawie do śniadania jak i romantycznej kolacji.

To jednak nie koniec atrakcji. Zwycięska para będzie miała do swojej dyspozycji ekskluzywny samochód marki Infiniti, którym nie tylko dojedzie na miejsce i wróci do Poznania, ale także będzie mogła podróżować przez cały weekend. Pozwoli to np. na wygodne zwiedzanie nie tylko Ustronia Morskiego, ale także okolicznych miejscowości.


Organizatorem konkursu jest portal codziennypoznan.pl. Partnerami strategicznymi zabawy są: Hotel Lambert**** MEDICAL SPA w Ustroniu Morskim, Infiniti Salon Samochodowy Komorniki , telewizja FOX , National Geographic, Agencja Marketingowa VOV oraz Telewizja Kablowa East & West.

Uprzejmie informujemy, że wyjazd zwycięskiej pary w ramach naszego konkursu odbędzie się w kwietniu 2019 roku.

Regulamin konkursu.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ODDAJ GŁOS W KONKURSIE.