Romantyczna kolacja w stylu Wandy

Romantyczna kolacja w stylowym wnętrzu, tradycyjna kuchnia oparta na staropolskich przepisach i produktach z lokalnego rynku – właśnie tak mogą wyglądać tegoroczne Walentynki. Odwiedzając restaurację Kuchnia Wandy można zagłębić się w prawdziwe smaki Poznania, poczuć zapach świeżo wypiekanego chleba i odkryć na nowo słynną zasadę ,,przez żołądek do serca”.

Wizyta w Kuchni Wandy to spotkanie ze staropolską kuchnią połączoną z prawdziwą sztuką na talerzu. Tradycyjne przepisy oparte m.in. na podrobach i gęsinie to podstawa dań, które przygotowywane są z produktów pochodzących przede wszystkim od lokalnych, wielkopolskich dostawców.

Jak przyznają właściciele, chcą wraz ze swoją załogą przybliżyć poznaniakom i turystom zapomnianą kuchnię poznańską w nowym wydaniu. Szeroki wybór wyselekcjonowanych polskich win, nalewek i słodów piwnych pozwala na delektowanie się podawanymi daniami w pełnej krasie, podkreślając tradycyjne smaki potraw.

Niepowtarzalny klimat miejsca uzupełni czerwona cegła, ciemne drewno i żeliwne elementy, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru.

O to, by wizyta przebiegała w jak najlepszy sposób dba wyszkolona obsługa, która troszczy się o potrzeby gości, zwracając uwagę nawet na najmniejsze szczegóły wpływające na poziom satysfakcji klientów.

Z okazji Walentynek, zakochani będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty walentynkowej, którą przygotowała dla nich restauracja Kuchnia Wandy. Pary będą miały możliwość skosztowania trzydaniowej kolacji z kieliszkiem odpowiednio dobranego wina.

Świeżość i wysoka jakość produktów to nie tylko kwestia odpowiednio dobranych dostawców. Restauracja posiada również gamę własnych wypieków, dzięki czemu goście mogą delektować się świeżym pieczywem.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem 884 850 500 lub mailowo: poprzez fanpage na Facebook’u. Kuchnia Wandy mieści się przy ul. św. Marcin 76 w Poznaniu.