“Walentynka z Poznania” – w sobotę ostatni dzień zgłoszeń do naszego konkursu!

Nasz konkurs „Walentynka z Poznania” trwa w najlepsze. Możliwość wygrania weekendu dla dwóch osób w luksusowym hotelu z widokiem na morze i ekskluzywnego samochodu na ten czas to duża zachęta do tego, by wziąć udział w zabawie. Sobota będzie ostatnim, w którym będą przyjmowane zgłoszenia. Dodatkowe nagrody czekają na wszystkich uczestników konkursu.

Już po raz kolejny chcemy pomóc poznaniakom w spędzeniu walentynek w wyjątkowy sposób. W tegorocznej edycji konkursu „Walentynka z Poznania” do wygrania jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym Hotelu Lambert**** Medical SPA w Ustroniu Morskim oraz ekskluzywny samochód Infiniti Q30 do dyspozycji pary przez cały weekend.

Nasz Walentynkowy Patrol z hostessami od środy jeździ po Poznaniu i zachęca przechodniów do udziału w zabawie. Zasady są banalnie proste – nasz patrol robi uczestnikom zdjęcie z konkursową ramką. W poniedziałek, 11 lutego, wszystkie fotografie zostaną umieszczone na naszym portalu, gdzie rozpocznie się głosowanie. Osoba lub para, której zdjęcie uzyska największą ilość głosów wygrywa nagrodę główną.

Z naszej zabawy nikt nie wychodzi przegrany – wszyscy uczestnicy otrzymują voucher uprawniający do zniżki w Hotelu Lambert**** Medical SPA w Ustroniu Morskim.

W sobotę naszą specjalną przyczepę oraz hostessy będzie można spotkać na ulicach w centrum Poznania w godzinach 10:00-16:00.

Organizatorem konkursu jest portal codziennypoznan.pl. Partnerami strategicznymi zabawy są: Hotel Lambert**** MEDICAL SPA w Ustroniu Morskim, Infiniti Salon Samochodowy Komorniki , telewizja FOX , National Geographic, Agencja Marketingowa VOV oraz Telewizja Kablowa East & West.

Więcej informacji o naszej zabawie oraz regulamin.