Rozpoczęły się targi Gardenia, jedne z największych tego typu wydarzeń z dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu

Poznań jest gospodarzem Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu już od 13 lat, a wydarzenie przyciąga wielu zainteresowanych z całej Polski. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 30 tysięcy zwiedzających, którzy będą mogli zapoznać się z nowinkami w dziedzinie ogrodnictwa oraz zakupić choćby nasiona czy profesjonalny sprzęt. Szeroki wybór zapewni ponad 500 wystawców. Uczestników […]

Poznań jest gospodarzem Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu już od 13 lat, a wydarzenie przyciąga wielu zainteresowanych z całej Polski. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 30 tysięcy zwiedzających, którzy będą mogli zapoznać się z nowinkami w dziedzinie ogrodnictwa oraz zakupić choćby nasiona czy profesjonalny sprzęt. Szeroki wybór zapewni ponad 500 wystawców.

Uczestników czekają różnego rodzaju atrakcje. Równolegle prowadzone są targi Special Days oraz Sport Invest, dzięki czemu coś dla siebie znajdą amatorzy nie tylko ogrodnictwa. Ponadto prowadzone są różne warsztaty, w tym cieszący się największym zainteresowaniem „Las w żarówce”.

Targi mają być okazją nie tylko na zakup potrzebnego sprzętu, ale też zasięgnięcia porady u ekspertów oraz zaczerpnięcie inspiracji. Wydarzenie potrwa do 23 lutego.