Monika Pieluszyńska gościem Sztuki Biznesu

Dzisiejszym gościem Dominika Górnego w programie „Sztuka Biznesu” będzie Monika Pieluszyńska, która z powodzeniem radzi sobie w określanym jako „męski” biznesie, czyli autoryzowanym dealerstwie samochodowym. Od ponad 20 lat jako właścicielka salonów Renault i Dacia konsekwentnie umacnia pozycję firmy dzięki metodzie ciągłych małych kroków.

Choć motoryzacja uznawana jest za raczej męski temat to dla Moniki Pieluszyńskiej to świat, który zna od najmłodszych lat. Już jako dziewczynka chętnie spędzała czas w warsztacie ojca. Przez lata rozwijała pasję, co pomaga jej w biznesie, czyli autoryzowanym dealerstwie samochodowym. Udało jej się stworzyć salony Renault i Dacii, które od kilkudziesięciu lat umacniają swoją pozycję na rynku i są jednym z ważnych elementów gospodarki Poznania i powiatu poznańskiego.

Jak odnajduje się w męskim biznesie? Jak bardzo pasja motoryzacyjna pomaga w tworzeniu firmy? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź już dziś, podczas programu „Sztuka Biznesu” o godzinie 16:00.