Enea Spring Break Festiwal potrwa o jeden dzień dłużej

Enea Spring Break Festiwal w tegorocznej edycji zagra także w niedzielę. Na dziedzińcu Urzędu Miasta przy Placu Kolegiackim w ramach Estrada Stage odbędą się koncerty, piknik dla rodzin czy animacje dla dzieci.  

Na wszystkie wydarzenia w ramach projektu Estrada Stage wstęp jest wolny. Początek atrakcji przewidziano na godzinę 13:30. na scenie wystąpi duet muzyczny Jerz Igor, czyli Igor Nikiforow i Jerzy Rogiewicz. Muzycy niedawno nagrali płytę, która według nich traktuje małych odbiorców poważnie i nagrana jest wyłącznie na prawdziwych instrumentach.   

Na scenie pojawi się także Żywa Akademia Pana Kleksa czyli interaktywne widowisko. Artyści zaprezentują wybrane utwory z wszystkich trzech części filmowych adaptacji Ambrożego Kleksa. Natomiast animacje dla dzieci przeprowadzi zespół Ambientówka.

Enea Spring Break w Poznaniu potrwa od 25 do 27 kwietnia. W ramach festiwalu odbędą się liczne koncerty na różnych scenach w całym mieście. Wśród gwiazd festwialu znajduja się tacy artyści jak Mela Koteluk, Daria Zawiałow czy The Dumplings.