Gala CEESAR AWARDS 2018 The Best Airlines

Już dziś odbędzie się Gala wręczenia nagród w plebiscycie CEESAR AWARDS 2018 The Best Airlines, czyli nagród przyznawanym najlepszym przewoźnikom lotniczym w Europie Środkowo Wschodniej. Po raz pierwszy, gospodarzem imprezy będzie Poznań. Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a transmisję z Gali będzie można oglądać na żywo na portalu codziennypoznan.pl już od godziny 19:00.

CEESAR – Najlepsza Linia Lotnicza, to nagrody przyznawane od 2004 roku najlepszym przewoźnikom lotniczym w Europie Środkowo-Wschodniej. O tym, kto je otrzyma decydują zweryfikowani pasażerowie linii lotniczych, którzy oceniają je za pośrednictwem specjalnej platformy.

Początkowo ranking miał charakter jedynie lokalny i opierał się na ocenach podróżnych do i z Polski. Od 2018 roku, po rozszerzeniu współpracy z partnerami, został rozwinięty także o kolejne państwa europejskie – Chorwację, Czechy, Estonię, Litwę, Łotwę, Mołdawię, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Węgry.

Weryfikacja pasażerów polega na potwierdzeniu, że dana osoba rzeczywiście korzystała z usług danego przewoźnika. Dzięki temu wyniki są bardziej wiarygodne.

Przy tworzeniu rankingu głosujący oceniają linie w kilku kategoriach: najlepsza wartość, proces odprawy i wejścia na pokład, komfort na pokładzie, załoga (personel), czystość, rozrywka i wyżywienie.

Podsumowanie plebiscytu oraz wręczenie nagród odbywa się podczas uroczystej Gali. W tym roku, po raz pierwszy odbędzie się ona w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oficjalnym partnerem tegorocznego wydarzenia jest Port Lotniczy Poznań – Ławica.

Początek transmisji już o godzinie 19:00.