Poranny szczyt komunikacyjny i korki w mieście i na dojazdach

Tłoczno w rejonie Starołęki, na dojazdach do Ronda Starołęka od strony ul. Hetmańskiej (w obu kierunkach) oraz Starołęckiej. Korkuje się także ul. Dolna Wilda, a także ul. 28 Czerwca 1956 roku. Nieciekawie wygląda sytuacja na dojeździe do Ronda Rataje od strony trasy katowickiej. Tłoczno robi się także na dojeździe od strony ul. Jana Pawła II. […]

Tłoczno w rejonie Starołęki, na dojazdach do Ronda Starołęka od strony ul. Hetmańskiej (w obu kierunkach) oraz Starołęckiej. Korkuje się także ul. Dolna Wilda, a także ul. 28 Czerwca 1956 roku.

Nieciekawie wygląda sytuacja na dojeździe do Ronda Rataje od strony trasy katowickiej. Tłoczno robi się także na dojeździe od strony ul. Jana Pawła II. Powolny ruch czeka na kierowców na ul. Wyszyńskiego oraz Estkowskiego.

W centrum korki w rejonie al. Niepodległości, ul. Garbary, al. Wielkopolskiej i Pułaskiego.  

Korek powstał także na ul. Głogowskiej na wysokości Górczyna. Cierpliwość potrzebna będzie również na ul. Niestachowskiej, Wojska Polskiego i Lutyckiej.

Mocno zakorkowały się rejony mostu Lecha i tras, którymi jest omijany przez kierowców – korek na ul. Bałtyckiej, Serbskiej, Lechickiej i Gnieźnieńskiej.

Na przebudowywanej autostradzie A2 spowolnienie ruchu między węzłami Komorniki i Luboń.

Zakorkowała się trasa katowicka przed węzłem Poznań – Krzesiny. Od strony Poznania korek zaczyna się za zjazdem na Pokrzywno, natomiast od strony Kórnika od wysokości Jaryszek.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.