Spacer śladami PSS Społem w Poznaniu

Spacer będzie istną podróżą do czasów zakupów przed erą hiper i supermarketów czy galerii handlowych. Uczestnicy podczas wycieczki dowiedzą się gdzie w ogóle mieszkańcy robili zakupy oraz czym przyciągały klientów sklepy Społem w samym centrum miasta. Spacer organizowany jest z okazji 100-lecia „Społem” Poznańskiej Spółdzielni Spożywców. Udział w wycieczce jest całkowicie bezpłatny. Spacer odbędzie się […]

Spacer będzie istną podróżą do czasów zakupów przed erą hiper i supermarketów czy galerii handlowych. Uczestnicy podczas wycieczki dowiedzą się gdzie w ogóle mieszkańcy robili zakupy oraz czym przyciągały klientów sklepy Społem w samym centrum miasta. Spacer organizowany jest z okazji 100-lecia „Społem” Poznańskiej Spółdzielni Spożywców.

Udział w wycieczce jest całkowicie bezpłatny. Spacer odbędzie się także bez względu na warunki atmosferyczne czy liczby uczestników. Na uczestników będzie czekał przewodnik Piotrek. Star spaceru na placu Cyryla Ratajskiego w sobotę 30 marca o godzinie 11:00. Zakończenie spaceru planowane jest przy ul. Półwiejskiej.