Meblobuk, firma z zasadami

Od 1989 roku mamy przyjemność tworzyć meble kuchenne na indywidualne zamówienie. Kuchnia to dla nas wyjątkowe miejsce, w którym bije serce każdego domu. Jako firma rodzinna chcielibyśmy, żeby nasi klienci mogli cieszyć się nie tylko pięknym, ale również funkcjonalnym wnętrzem. Nasi doradcy pomogą określić Państwa potrzeby i wymagania oraz przygotują bezpłatną wycenę.

Nasza siedziba mieści się w Skórzewie pod Poznaniem. Od wielu lat działamy regionalnie, zatrudniając lokalnych pracowników. Są wśród nas również osoby niepełnosprawne. Wspólnie tworzymy załogę odpowiedzialną za solidne i jakościowe meble.

Jako rodzina cenimy wartości i szanujemy tradycję. W tym roku świętujemy nasze 30. urodziny, dlatego chętnie angażujemy się akcję portalu codziennypoznan.pl i w tym roku pomagamy fundacji “Pomocna Mama”, która swoimi działaniami obejmuje między innymi 70 rodzin z Poznania i okolic. Zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu “Gotuj się na nowości” podczas którego Top Chef Jakub Reszka będzie gotował w naszej kuchni. Zapraszamy do wspólnej zabawy na poznańskim rynku oraz do naszego salonu w Skórzewie przy ulicy Poznańskiej.

Od rodziny dla rodziny firma Meblobuk