Pokazy kulinarne “Gotuj się na nowości”

Już dziś kolejne charytatywne gotowanie na żywo w ramach cyklu “Gotuj się na nowości” organizowanego przez portal codziennypoznan.pl. Tym razem Top Chef Jakub Reszka na oczach poznaniaków i turystów zgromadzonych na Starym Rynku w Poznaniu przygotuje dania kuchni greckiej. Ci, którzy nie mogą pojawić się osobiście na wydarzeniu, będą mogli obejrzeć transmisję na żywo już od godziny 15:00 na portalu codziennypoznan.pl.

Top Chef Jakub Reszka będzie przygotowywał na oczach zebranych na Starym Rynku osób znane greckie potrawy. Kto wie, być może ktoś pokocha te smaki tak bardzo, że jeszcze tego samego dnia zaplanuje podróż do Grecji?

Jakie dania zaserwuje szef naszej plenerowej kuchni? Będzie oczywiście tradycyjna grecka kofta, a także musaka i souvlaki. O szczegółach przyrządzania każdej z nich Kuba opowie podczas podczas ich przygotowywania. Jak na kuchnię grecką będzie więc mięsnie i warzywnie.

W programie także konkursy z nagrodami, ciekawostki, porady i angedoty ze świata kuchni. Przez cały czas trwania wydarzenia będą również zbierane pieniądze na rzecz Fundacji Pomocna Mama

Początek wydarzenia, a także transmisji na żywo na platformie codziennypoznan.pl  o godzinie 15:00.

TRANSMISJA NA ŻYWO