Studio Browar Wakacje

Wakacyjny program telewizyjny na żywo realizowany na oczach publiczności w miejscu, które łączy w sobie kulturę, relaks, zakupy i historię – Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru. Studio Browar Wakacje, najnowszy projekt portalu codziennypoznan.pl, to dwugodzinne programy o tematyce związanej ze stylem życia, zdrowiem, motoryzacją, modą i urodą. Każdy z nich prowadzony będzie przez cztery wyjątkowe kobiety, a jak wiadomo – gdy kobiety połączą siły, efekt jest fenomenalny.

Studio Browar Wakacje to pierwszy w Poznaniu lifestylowy program telewizyjny nadawany w formie otwartego studia z udziałem publiczności. Nasze studia przeniesiemy z redakcji na otwartą przestrzeń Dziedzińca Sztuki w Starym Browarze, dzięki czemu, każdy, kto przyjdzie w tym czasie na Dziedziniec, będzie mógł na własne oczy przekonać się, jak wygląda produkcja programu „od kuchni’.

Co widzi operator kamery? Jak prowadzący przygotowują się do wejścia na wizję? Ile czasu ma obsługa na ustawienie rekwizytów? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się w każdy piątek o godzinie 17:00, aż do końca sierpnia. Od września program powróci do studia w naszej redakcji – nad Dziedzińcem Starego Browaru.

W rolę prowadzących wcielą się cztery wyjątkowe kobiety: Zofia Chołody, prezes Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, Anna Drzazga, dziennikarka MC Radio oraz Studio Browar Piątek portalu codziennypoznan.pl, Marta Klepka, dyrektor Blow Up Hall 5050 Hotel oraz Joanna Małecka, redaktor naczelna magazynu „Sukces po poznańsku”.  

Programy będą poświęcone tematyce stylu życia, zdrowia, mody, urody, ekologii i motoryzacji. Będą pokazy mody, ćwiczenia, porady dietetyków i specjalistów, prezentacje i przede wszystkim ciekawe rozmowy z wyjątkowymi gośćmi. Wszystko to na oczach zgromadzonych na Dziedzińcu Sztuki. W czasie programów będzie można dowiedzieć się m.in. jak dbać o swoje zdrowie i urodę, w jaki sposób odżywiać się zdrowo, jakie są modowe trendy i co znalazło się w wakacyjnej ofercie kulturalno-relaksacyjnej w mieście – wszystko to przedstawione przez ekspertów i specjalistów w danej dziedzinie. To także okazja do posłuchania rozmów z poznaniakami i nie tylko, którzy osiągnęli sukcesy m.in. w biznesie czy mediach.

W najbliższym odcinku, który już w piątek, 19 lipca, o godzinie 17:00, porozmawiamy z Agnieszką Marudą-Sperczak, trenerką biznesu, mówczynią inspiracyjną i motywacyjną oraz akredytowaną coach ICF.

Marta Kabsch, rzeczniczka prasowa Starego Browaru opowie o najnowszej wystawie w Galerii na Dziedzińcu poświęconej życiu i twórczości Ryszarda Kai, a także o… jodze i jej zbawiennym wpływie na ciało i duszę.

Z Błażejem Patrynem, rzecznikiem prasowym Akademii Boreliozy, poruszymy temat boreliozy i innych chorobach odkleszczowych.  

Jakub Reszka powie co jeść, by zdrowo się odżywiać oraz zaprosi na kolejną odsłonę charytatywnego cyklu plenerowych imprez kulinarnych „Gotuj się na nowości”, która odbędzie się w sobotę na Starym Rynku.

Z myślą o relaksie przeniesiemy się do SPA, a konkretniej, zaprosimy do niego wraz z naszym gościem z City Park Hotel & Residence w Poznaniu.

Podczas tego jednego odcinka Zofia Chołody, która jest jedną z prowadzących Studio Browar Wakacje, tym razem usiądzie na drugiej z kanap i wystąpi w roli gościa opowiadając o tym, ile dobrego może powstać, gdy kobiety wzajemnie się wspierają, a także jak wiele z nich udowadnia, że kobieta może być silną i przedsiębiorczą businesswoman.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania na żywo na portalu codziennypoznan.pl, a także „podglądania” nasz zespół i gości w akcji na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru w każdy piątek od godziny 17:00.