“Thriller medyczny” amerykańskiej produkcji powstaje w Poznaniu

Amerykański producent, aktorzy z różnych państw i… wiele tajemnic. W poznańskim klubie “Pod Minogą” powstaje thriller medyczny, który ma trafić na platofmy VOD. Nieoficjalnie mówi się, że może być nim zainteresowany Netflix.

Jak przekazano w komunikacie, zdjęcia do serialu kręcone są w Poznaniu od kilku dni. W projekt zaangażowany jest “znany amerykański producent”, a wśród aktorów są osoby z całego świata, w tym także te związane z Wielkopolską. Jednym z nich jest Paweł Sakowski, któremu przyznano jedną z głównych ról.

Na razie ujawniono jedynie, że produkcja ma być thrillerem medycznym, którego “dotąd nie robiono w Poznaniu”. Przygotowywany jest odcinek pilotażowy. Jeśli spodoba się inwestorowi, serial będzie kręcony dalej. Produkcja ma trafić na jedną z platform VOD. Nieoficjalnie mówi się, że zainteresowanie wyraził Netflix.

Aktualnie zdjęcia kręcone są w klubie Pod Minogą, do którego wejście jest dobrze strzeżone i zasłonięte, by z ulicy nie można było zobaczyć, co dzieje się w środku.