Dariusz Żuraw po przegranym 1:3 meczu ze Śląskiem

Lech Poznań przegrał 1:3 ze Śląskiem Wrocław w pierwszym meczu czwartej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. W 7. minucie spotkania bramkarza gospodarzy z linii rzutu karnego pokonał Robert Pich. Podopieczni Dariusza Żurawia do remisu doprowadzili w 15. minucie meczu po golu Darko Jevticia.

Radość kibiców Kolejorza nie trwała długo. Minutę później Łukasz Broz zdobył bramkę na 2:1. W 27. minucie spotkania Śląsk prowadził już 3:1. Bramkarza gospodarzy ponownie pokonał Łukasz Broz. na pomeczowej konferencji prasowej trener Lecha Poznań skomentował występ swoich zawodników.

Nie wszyscy zawodnicy wywiązali się w należyty sposób ze swoich obowiązków w defensywie, to trzeba jasno powiedzieć. Bramki straciliśmy w bardzo prosty sposób, wręcz dziecinny