Animacje dla dzieci i Piątek z PeWuKą, czyli Lato na Targach zaprasza

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do siebie na atrakcje tegorocznej edycji Lata na Targach, czyli cyklicznej imprezy odbywającej się w czasie wakacji na terenie MTP. W piątek na odiwedzających czekać będą animacje dla dzieci oraz zwiedzanie terenu z przewodnikiem w ramach spaceru “Piątki z PeWuKą”.

Najmłodsi poznaniacy z pewnością ucieszą się, że specjalnie na nich czekać będa animatorzy, którzy przygotowali szereg zabaw i atrakcji. Będą dostępni między 11:00 a 15:00. Można przyjść samemu, z rodzeństwem lub znajomymi – to świetna okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek.

Z kolei o 17:00 kolejna okazja, by odkryć tajemnice Powszechnej Wystawy Krajowej, czyli wydarzenia, które odbyło się 90 lat temu i miało duży wpływ nie tylko na historię Poznania, ale i całego kraju. Uczestnicy spaceru z przewodnikiem w ramach “Piątków z PeWuKą” zajrzą m.in. do pawilonów, które pamiętają czasy Stanisława Wachowiaka i Rogera Sławskiego i posłuchają historii, anegdotek i ciekawostek dotyczących Powszechnej Wystawy Krajowej. Wszystko to pod okiem przewodnika, który podczas zwiedzania zadba o utrzymanie chronologii zdarzeń.

Zapisy przyjmuje: Piotr Ostański-Janicki – 538 100 077, piotr.ostanski-janicki@grupamtp.pl. By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy przesłać zgłoszenie. Zbiórka zaplanowana jest przy bramie przy Pawilonie nr 1 przy ul. Głogowskiej.