Ostatni dzień długiego weekendu. Co przygotowano w Starym i Nowym Zoo Poznań?

Niedziela będzie ostatnim dniem długiego sierpniowego weekendu. Poznańskie zoo, zarówno Stare jak i Nowe zadbało jednak, by był on pełen atrakcji. Co przygotowano?

Niedziela w Nowym Zoo rozpocznie się od bliskich spotkać z mieszkańcami Ogródka Dziecięcego o godzinie 10:30. Już o 11:15 zainteresowani będą mogli posłuchać opowieści o dzioborożcach abisyńskich.

Pół godziny później odbędą sie pokazowe karmienia pandek rudych, a w samo południe swój posiłek otrzymają lemury czerwonobrzuche w Pawilonie Zwierząt Nocnych.

O 12:15 jak zwykle widowiskowe karmienie fok pospolitych, natomiast o 12:45 przy barze “Miś” będzie można posłuchać opowieści o emu.

Na 13:00 zaplanowano pokazowe karmienie lemurów katta na Wyspie obok Chaty Niedźwiedzia, a o samych niedźwiedziach burnatnych będzie można posłuchać od 13:15 przy ich wybiegu.

Wielbłądy będą karmione o 13:30, natomiast ursony mieszkające na wybiegu obok kangurów, dostaną posiłek o 14:00. Na koniec atrakcji zaplanowano opowieści o słoniach afrykańskich o 16:00.

Stare Zoo także zadbało o niedzielne atrakcje. O 12:15 odbędzie się pokazowe karmienie lemurów, a 15 minut później – pokazowe karmienie kóz. Przy posiłku będzie można również podpatrzeć tamaryny o 13:00.

Na 13:30 zaplanowano imprezę urodzinową u świnek zwisłobrzuchych. Będą przysmaki i opowieści.