“Jesteśmy otwarci!” Teatr Nowy w Poznaniu zaprasza na Drzwi Otwarte

Teatr Nowy w Poznaniu zaprasza miłośników teatru na Dzień Otwarty w Teatrze Nowym, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Przygotowano szereg atrakcji, w tym m.in. teatralną przymierzalnię, wycieczkę tropem teatralnych zagadek, warsztaty i zajęcia z grą interaktywną.

Dzień Otwarty w Teatrze Nowym to okazja do zwiedzenia miejsc, do których zwykle nie mają dostępu widzowie, wzięcia udziału w warsztatach i poznania pracy teatralnej zza kulis. Najbliższy dobędzie się w niedzielę, 15 września, od godziny 10:00.

Na uczestników wydarzenia, którzy przyjdą do Teatru Nowego w godzinach 10:00-18:00 będą czekać również bonu zniżkowe na wrześniowe spektakle. To nie koniec bonusów – podczas Dnia Otwartego będzie można także zakupić bilety na Festiwal „Pamiętajmy o Osieckiej” razem z atrakcyjnymi dodatkami.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. „Teatralna Przymierzalnia”, czyli jedyna taka okazja, by przymierzyć teatralne stroje znane z desek teatralnych. Co ważne, nie są potrzebne żadne zapisy, a stroje wystawione będą w godzinach 10:16:00 w foyer Dużej Sceny. W teatralnym foyer na widzów i sympatyków Teatru Nowego czekać też będą wygodne fotele oraz kącik dla najmłodszych, a w nim – teatralne malowanki, pogadanki i przebieranki.

O godzinie 10:00 odbędzie się także „Wycieczka tropem teatralnych zagadek”, czyli spacer po teatralnych zakamarkach. O godzinie 11:00 i 12:00 w Starej Sali Prób odbywać się będą zajęcia z grą interaktywną „Scottie Go!”.

Dzień Otwarty to również szereg warsztatów – muzycznych, aktorskich i charakteryzacji.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej Teatru Nowego.

Na wszystkie wydarzenia oprócz teatralnej przymierzalni kostiumów, obowiązują zapisy – wystarczy zgłosić się mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 695 652 385 (w godz. 9.30-16.30).

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.