Podawał się za hydraulika i ukradł pieniądze i biżuterię za prawie 6 tysięcy złotych. Szuka go policja

Policjanci z poznańskiej Wildy poszukują mężczyzny, który ma związek z kradzieżą pieniędzy i wartościowych przedmiotów metodą „na hydraulika”. Stworzono portret pamięciowy podejrzanego.

Do kradzieży doszło 18 lipca 2019 roku około godziny 10:00 na terenie jednego z osiedli na Wildzie. Podejrzany pod pozorem wykonania usługi hydraulicznej wszedł do mieszkania, a następnie wykorzystując nieuwagę domowników zabrał cenne przedmioty – pieniądze oraz złotej biżuterię w tym m.in. obrączek ślubnych, pierścionków i łańcuszków, o łącznej wartości około 6 tysięcy złotych.

Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy. Osoby, które go rozpoznają lub mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, bądź także zostali pokrzywdzeni w podobny sposób przez osobę, która przypomina poszukiwanego, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda. Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Taborowej 22 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 841 25 11, 61 841 25 12 lub 112.