Studio Browar z wizytą na Klubie Starego Browaru

Już po raz 14. Stary Browar wraz z hotelem Blow Up Hall zaprosiły na wielkie modowe święto, czyli Klub Starego Browaru, a w nim pokazy mody, spektakle i bankiety. W dzisiejszym odcinku programu Studio Browar Piątek portalu codziennypoznan.pl zajrzymy za kulisy wydarzenia i porozmawiamy z organizatorami, reżyserką pokazów, Katarzyną Sokołowską oraz topowymi polskimi modelami – Michałem Baryzą i Jakobem Koselem. Początek programu już o godzinie 17:00.

Od kilku lat, dwa razy w roku wzrok miłośników mody skierowany jest na Klub Starego Browaru.

W dzisiejszym odcinku zajrzymy za kulisy i zdradzimy tajemnice powstawania wydarzenia. Marta Klepka, dyrektor Blow Up Hall 5050, porozmawia z Magdaleną Kowalak, prezes zarządu spółki zarządzającej Starym Browarem, a także z Katarzyną Herman, jedną z aktorek spektaklu “Czworo do poprawki”, który można oglądać w ramach 14. edycji Klubu Starego Browaru.

W rozmowie zaprezentują się także ci, którzy błyszczą na wybiegach – Michał Baryza i Jakob Kosel, topowi polscy modele, którzy pierwsze poważne kroki w modelingu stawiali w popularnym programie “Top Model”, a od kilku edycji regularnie uczestniczą w pokazach Klubu Starego Browaru. Nie zabraknie również tych, bez których pokazy nie byłyby możliwe, w tym reżyserki pokazów, Katarzyny Sokołowskiej, dbającej o każdy detal choreografii i krok modelek i modeli. Marta Klepka porozmawia także z jej asystentką, Katarzyną Stefaniuk, która od lat pracuje z Katarzyną Sokołowską, a także stylistką Anną Męczyńską.

Początek programu Studio Browar Piątek na portalu codziennypoznan.pl już o godzinie 17:00.