Ostatni dzień targów Pol-Eco System

Dziś ostatni dzień największych w Polsce targów prezentujących zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty z zakresu zrównoważonego rozwoju. Pol-Eco System na MTP łączą środowisko biznesowe ze społecznym i edukacyjnym.

Na targach prezentowane są rozwiązania i sprzęt pomagające w wprowadzaniu i utrzymaniu zrównoważonego rozwoju w branży i firmie. Poruszane są tematy związane z obszarami gospodarki odpadami, energią, wodą i ściekami, czystością powietrza, techniką komunalną oraz ekologicznym transportem.

W targach biorą udział przede wszystkim przedstawiciele samorządów i administracji publicznej, firm działających w zakresie gospodarki komunalnej, sektora: energetyki, ciepłownictwa i wodno-ściekowego, branży OZE, budownictwa, dysponentów funduszy, instytutów badawczych i naukowych, a także projektanci, architekci i instalatorzy.

Organizatorzy chcą nie tylko podkreślać aspekt biznesowy wydarzenia, ale także edukacyjny. Podczas targów można m.in. dowiedzieć się jak w codziennym działaniu postępować bardziej ekologicznie.